CO TO JEST MENTAL RELAX FITCAMP?

Jest to pierwszy w Polsce 5 dniowy obóz odchudzająco prozdrowotny, łączący aspekty przywracania harmonii i zdrowia na poziomie ciała, umysłu i ducha. Kluczowym przesłaniem obozu jest zbudowanie odpowiedniego -świadomego – sposobu myślenia, nastawienia i podejścia do życiowych zmian i przemian. Podczas 5 niesamowitych dni otrzymasz niezbędną wiedzę i umiejętności, stosowanie których zapewni prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia bez efekt jojo. Otrzymasz niezbędne wsparcie i pomoc, doświadczysz inspiracji i poznasz sekrety automotywacji, aby Twoje chęci nie wyczerpały się wraz z powrotem do domu. Pokonasz ograniczenia oraz poznasz przyczyny dietetycznych niepowodzeń i metody na trwałą życiową zmianę. Nauczysz się przyrządzać zdrowe, szybkie, tanie i smaczne posiłki. Dowiesz się jak radzić sobie z wymówkami, aby już nigdy nie stawały na drodze pomiędzy Tobą a Twoimi marzeniami. Wzmocnisz pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz samoocenę. Nauczysz się relaksować i panować nad emocjami oraz stresem, uwolnisz się od napięć, odpoczniesz i wyciszysz, doświadczając jednocześnie piękna NATURY i PRZYRODY w przepięknym kurorcie BUKOWNO. Absolutnie niezbędne 5 dni dla każdego, kto chce schudnąć raz na zawsze, bez efektu jojo, żyć aktywnie i być zdrowym nie tylko na poziomie ciała, ale także umysłu i ducha.

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ NA OBÓZ MENTAL RELAX FITCAMP?

POZNASZ PRAWDZIWE PRZYCZYNY NIEPOWODZEŃ

Dlaczego pomimo tego, że chcemy i potrzebujemy coś ulepszyć w naszym życiu – to jednak szybko przestaje nam się chcieć i odpuszczamy. Oczekujemy REWOLUCJI a efekty są MIZERNE. Dlaczego tak trudno jest wyrwać się z zaklętego kręgu niemocy i braku konsekwencji w działaniach?

POZNAJ PRAWDĘ i dowiedz się jakie czynniki wpływają na to czy zrealizujesz swoje postanowienia czy nie – ponieważ część zmian nie udaje Ci się wprowadzić nie z Twojej winy. Poznaj ograniczenia mentalne, ograniczenia Twojego umysłu, bariery, kłamstwa i nawyki które sabotują Twoje wysiłki.

Podczas 2 godzinnego wydarzenia dowiesz się:

  • Co zrobić „żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce”.
  • Jak obudzić motywację i działać wytrwale oraz konsekwentnie.
  • Jak poskromić słomiany zapał i przestać odkładać ważne rzeczy na później.
  • Otrzymasz garść praktycznych porad i potężnego kopniaka motywacyjnego.

BONUS: zabierzesz ze sobą BARDZO MOCNE ĆWICZENIE MENTALNE (pochodzi ze szkolenia za kilkanaście tysięcy złotych), którego efekty Cię ZASKOCZĄ.

Poznasz sekrety motywacji i wytrwałości oraz dowiesz się jak dołączyć do 8% ludzi potrafiących wytrwać w swoich postanowieniach.

POZNAJ MÓJ AUTORSKI PROGRAM SZTUKI WPROWADZANIA ZMIAN

Mędrcy mawiają, że wszystkie zmiany zaczynają się w głowie, a to oznacza, że jeśli potrzebujesz ZMIANY NA LEPSZE w ważnym dla Ciebie aspekcie życia, to kluczowy staje się odpowiedni sposób myślenia i podejścia do zmian, które chcesz wprowadzić. Jeśli to zrobimy w odpowiedni, sprawdzony sposób w dodatku pod okiem praktyka mającego realne efekty, wtedy wprowadzenie zmian i realizowanie osiągnięć staje się naturalne i zdecydowanie prostsze.

Podkreślmy: aby zmiany w ogóle były możliwe a następnie TRWAŁE, potrzebujemy zrobić je mądrze i rozsądnie – po prostu ODPOWIEDZIALNIE. Odpowiedni sposób MYŚLENIA, praktyczne UMIEJĘTNOŚCI oraz cenna WIEDZA to czynniki, które zwielokrotniają osiągnięcie tego czego chcesz.

Odzyskaj kontrolę i zacznij ŚWIADOMIE budować pożądane nawyki, ponieważ nasze życie to w większości nawykowe i automatyczne reakcje – nieświadome – i albo nas wspierają i nam pomagają albo osłabiają i przeszkadzają. Jak to wszystko zrobić? Jak zmieniać, żeby zmienić?

O tym i nie tylko o tym, dowiesz się podczas spotkania SIŁA MOTYWACJI.

CO JESZCZE ZYSKASZ?

WSPARCIE - MOTYWACJE - INSPIRACJE

Spotkanie będzie miało charakter POWER COACHING GROUP SESSION a to oznacza, że otrzymasz ogromną dawką motywacji, której celem jest zainspirować Cię do pożądanych zmian, by wyjść z „niewygodnych” sytuacji.

POZNASZ CIEKAWYCH LUDZI

Dołączysz do społeczności ciekawych ludzi, otwartych na świat i nowe pozytywne znajomości – chcących się rozwijać i pragnących coś zmienić w swoim życiu. 150 osób to zupełnie inny poziom energii panującej na sali. Otrzymasz warunki w których znacznie łatwiej, szybciej i prościej będziesz mógł zrealizować swoje plany.

DOSTĘP DO EKSKLUZYWNYCH TREŚCI

Wiedza, techniki, strategie które otrzymasz są możliwe do zastosowania w dowolnym ważnym dla Ciebie kontekście życia – może chcesz schudnąć, rzucić palenie, być zdrowszy, mniej się stresować, mieć więcej energii, poprawić swoje relacje lub cokolwiek innego. Otrzymasz PRAKTYCZNĄ wiedzę płynącą z doświadczenia, sprawdzoną i działającą.

 

POZNAJ WYBRANE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Małgorzata Daniło-Gorlewicz

TRAFIA NIE TYLKO DO SERCA ALE I DO UMYSŁU

Polecam Przemka z całą odpowiedzialnością. Jest fachowcem w swojej dziedzinie i wie jak to się robi, żeby klient nabył nie tylko potrzebną wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne. Sama wiedza, bez zmotywowania do jej zastosowania jest nic nieznacząca. Niewielu jest trenerów, którzy potrafią trafić do serca, nie tylko do umysłu. I do nich właśnie należy Przemek.

Małgorzata Daniło-Gorlewicz

Przedsiębiorca

Katarzyna Kotarba

PRAWDZIWY PROFESJONALISTA

Spotkanie z Przemkiem pomogło mi odkryć prosty i skuteczny system realizacji celów i pragnień. Dzięki kreatywnym ćwiczeniom dowiedziałam się, czego tak naprawdę chcę, a realizacja postawionych celów zależy tylko ode mnie. Przemek to prawdziwy profesjonalista, potrafi w prosty sposób dotrzeć do uczestnika, przekazać mu swoją wiedzę a także zmotywować do działania. Mnie zmotywował, bardzo. 

Katarzyna Kotarba

Freelancer

Jakub Snochowski

CZŁOWIEK OGARNIĘTY PASJĄ CZYNIENIA DOBRZE

Przemysław Podgórski to człowiek ogarnięty autentyczną, głęboką pasją czynienia dobrze, który kocha swoją pracę i kocha ludzi, dla których pracuje. Potrafi w atrakcyjny sposób zainspirować i zmotywować nawet najbardziej opornych słuchaczy. Spotkania z nim są zawsze pełne dobrej zabawy i pozytywnej energii, ale również ciekawych, konkretnych rozwiązań, co przekłada się na rzeczywiste efekty. Polecam. 

Jakub Snochowski

Dyrektor ds. rozwoju

 

MAM DLA CIEBIE WYZWANIE

Jeśli wszystko, co do tej pory przeczytałeś, jest Ci bliskie… jeśli poruszyło Twoje serce i wyobraźnię… to znak, że wiesz — czas na zmiany. A skoro tak to warto zabrać się za nie właściwie – lepiej niż kiedykolwiek, będąc stosownie przygotowanym. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić i od czego zacząć — bądź z nami na wydarzeniu SIŁA MOTYWACJI.

KIEDY I GDZIE?

SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY 3 RÓŻNE TERMINY – WYBIERZ DOGODNY DLA SIEBIE:

luty 2016     |     luty 2016     |      luty 2016

START godz 19.00 PLANOWANY KONIEC godz 21.00 sala kinowa Miejski Ośrodek Kultury BUKOWNO 

" Co byś osiągnął, gdybyś poradził sobie z tym, co Cię powstrzymuje? "

DLACZEGO SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE?

Ponieważ kochamy pomagać – wierzymy w lepszy i fajniejszy ŚWIAT. Stawiając ten mały kroczek chcemy przy okazji dać wyraźny sygnał innym – tym, którzy mniej koncentrując się na swoim rozwoju i mniej wierzą w siebie. Czasem będąc otoczonymi przez ludzi małej wiary, wątpimy niestety w siebie – pora to zmienić.

W związku z powyższym jest to wydarzenie promujące autorski program coachingowy SZTUKI WPROWADZANIA ZMIAN Przemysława Podgórskiego.  Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu jest to NOWA forma współpracy, dlatego chcemy by jak największa liczba osób miała możliwość poznania wartościowej wiedzy oraz skorzystała z szansy dołączenia do programu. Masz jedyną okazję, by zupełnie za darmo, bez ryzyka i zobowiązań poznać nas na żywo i sprawdzić czy jest to coś wartościowego również dla Ciebie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nie jesteś czegoś pewien, sprawdź poniżej

Dla kogo jest SIŁA MOTYWACJI?

Dla KAŻDEGO. Niezależnie od płci, wieku, charakteru, religii, ścieżki życiowej czy wykonywanego zawodu. Niezależnie od tego, czy już miałeś kontakt z eventami motywacyjnymi, czy może będzie to Twój pierwszy raz. SIŁA MOTYWACJI jest dla każdego, kto potrzebuje zmiany i jest gotowy do działania.

Dlaczego są trzy różne terminy?

Szanujemy Twój czas i rozumiemy, że nie każdy termin może Ci odpowiadać. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 3 różne terminy spotkań abyś mógł swobodnie wybrać najbardziej dogodny Tobie termin. Pomimo tego, że tematyka każdego ze spotkań będzie taka sama to oczywiście możesz pojawić się nawet na wszystkich trzech spotkaniach, są darmowe więc bezpłatnie utrwalisz cenną wiedzę.

Skoro jest za darmo to czy na pewno na mnie zadziała?

Zdajemy sobie sprawę z panującego mitu, że jeśli coś jest darmowe to nie koniecznie musi działać. Jednak nie daj się zwieść. Wiedza sama w sobie nigdy nie działa – zaraz za tym musi pójść TWOJE DZIAŁANIE. Ponadto każdy z nas jest jedyny i wyjątkowy, stąd żeby mieć pewność czy coś na nas zadziała czy nie – najlepiej jest sprawdzić i przetestować samemu. To czego można być pewnym to fakt, iż wiedza na wydarzeniu SIŁA MOTYWACJI pomogła już wielu osobom, które zrealizowały większe bądź mniejsze cele – tym samym poprawiając jakość swojego życia.

Co warto zabrać ze sobą?

Chęci i otwartość oraz wrodzoną ciekawość poznania czegoś nowego – to na pewno. Możesz także zabrać coś do notowania oraz znajomych – z pewnością będą Ci wdzięczni.

PROWADZĄCY PRZEMYSŁAWPODGÓRSKI

TRENER MOTYWACYJNY | TRENER MENTALNY | COACH ZMIAN

Sztuki skutecznego i poprawnego realizowania celów – wprowadzania zmian możesz nauczyć się z własnych błędów co jest niestety bolesne i kosztuje ogromną ilość czasu oraz pieniędzy… Albo od praktyka, który sprawdził na sobie zdobytą wiedzę, który ma efekty (40kg zrzuconych kilogramów wagi w 2009 roku) i potrafi nauczyć Cię dokładnie co należy zrobić, aby poprawić Twoje efekty – już przy najbliższej okazji! Przemysław Podgórski doskonale łączy świat WIEDZY i NAUKI z PRAKTYKĄ. Możesz mieć więc pewność, że wiedza, którą poznasz DZIAŁA, a sposób jej przekazania sprawi, że ZROZUMIESZ i ZASTOSUJESZ to, czego się nauczysz.

Prawdziwą i najcenniejszą miarą dokonań Przemysława Podgórskiego są przede wszystkim szczęśliwe twarze osób, które cieszą się dziś swoimi osiągnięciami, zrealizowanymi celami i pragnieniami.

Najważniejsze według Przemka w życiu jest to, by stale się rozwijać, by stawać się coraz lepszym – świadomie kreować i kierować własnym życiem.

CUDÓW NIE MA

Każdy z nas marzy, żeby mieć super efekty, najlepiej bez wysiłku…

Jednak cudów nie ma – wiedza to jedno a wprowadzenie jej w życie to drugie. Samo się nigdy nic nie zrobi – Twoje efekty są uzależnione od Twojego zaangażowania i podejmowanych działań.

Cudów nie ma, ale jeśli pojawisz się na spotkaniu SIŁA MOTYWACJI to otrzymasz możliwość dołączenia do grupy osób prowadzonych przeze mnie „za rękę” krok po kroku do efektów, których oczekujesz.

Otrzymasz ponad 7 lat mojego doświadczenia, dzięki któremu wiele osób zrealizowało to o czym inni mogą tylko pomarzyć. Teraz masz okazję zupełnie ZA DARMO spróbować czegoś nowego, skutecznego i sprawdzonego.

NIEPOWTARZALNA OKAZJA

DARMOWY Event SIŁA MOTYWACJI nie będzie powtarzany. Jest to jedyna okazja by zupełnie za darmo spróbować nowoczesnej formy współpracy, blisko Twojego domu (tego typu szkolenia są bardzo kosztowne i odbywają się w dużych miastach). Event jest promowany w całym powiecie Olkuskim, który zamieszkuje ponad 100 000 osób – miejsc jest tylko 150.

TO JEST MOMENT TWOJEJ DECYZJI

Masz w tej chwili dwie możliwości, dwie drogi do wyboru:

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie sytuacja w której jesteś teraz nie zmieni się. Jeśli nie zadowala Cię obecnie to prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał i gdy za rok o tej samej porze staniesz przed lustrem i spojrzysz sobie w oczy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji – wypełnisz poniższy formularz (lub dokonasz rezerwacji telefonicznie) i pojawisz się na szkoleniu SIŁA MOTYWACJI po to by dołączyć do grona osób rozwijających się i mających realne efekty.

Jak sądzisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij najlepszą dla siebie decyzję i zarezerwuj darmową wejściówkę.

 

TERMIN PIERWSZY: 1 luty 2016


TERMIN DRUGI: 5 luty 2016


TERMIN TRZECI: 15 luty 2016


Lub dokonaj rezerwacji telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 664-704-073

KONTAKT