PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nie jesteś czegoś pewien, sprawdź poniżej

Dla kogo jest autorski program sztuki wprowadzania zmian?

Dla KAŻDEGO. Niezależnie od płci, wieku, charakteru, religii, ścieżki życiowej czy wykonywanego zawodu. Niezależnie od tego, czy już miałeś kontakt z coachingiem, psychologiem, eventami motywacyjnymi, szkoleniami czy może będzie to Twój pierwszy raz. Program jest przygotowany dla każdego, kto potrzebuje zmiany na lepsze i jest gotowy do działania.

Jak wyglądają spotkania?

Spotkania mają formę przyjacielskiego dialogu w pogodnej i pozytywnej atmosferze. Trwają minimum 60-90 minut raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od potrzeb i możliwości czasowych). Uczymy się, motywujemy i rozwijamy mentalnie przy zastosowaniu nowoczesnych metod motywacyjno – coachingowych treningu mentalnego. Wszystko po to, by zdobywana wiedza zapadła głęboko w pamięci, by następnie swobodnie stosować ją w praktyce i rozwiązywać realne problemy.

Po każdym spotkaniu otrzymasz pisemne materiały i zestaw ćwiczeń do wykonania w zaciszu Twojego domu, które ponadto będziesz mógł powtórzyć kiedy tylko zechcesz. Przez cały proces będziesz precyzyjnie prowadzony i wspierany, byś czuł się bezpiecznie oraz miał pewność, że masz na kogo liczyć i że nie jesteś sam na swojej drodze do zmiany na lepsze.

Jest to niewątpliwie najbardziej luksusowa forma współpracy o najwyższym stopniu zaangażowania i skuteczności – osiągania efektów.

Dla kogo nie jest tego typu współpraca?

Z pewnością nie jest to dla kogoś, kto liczy na „magiczne rozwiązania, które sprawiają, że coś się dzieje samo”. Nasza współpraca jest osób, które wiedzą, czego konkretnie chcą albo wiedzą, że chcą się dowiedzieć jak ulepszyć jakość działania w ważnych kontekstach życia, np ZDROWIA, SYLWETKI, SPORTU lub BIZNESU…

W sytuacji, gdy ktoś chce dostać narzędzia to musi liczyć się z prostym faktem – czeka Cię późniejsza praca. I tak samo jak trzeba było się nauczyć mówić w języku obcym tak samo trzeba się nauczyć, w jaki sposób funkcjonuje nasz mózg, w jaki sposób działają nasze emocje, myśli, przekonania, w jaki sposób świadomie działać i mieć kontrolę nad tym, co niezbędne, by zmiany były TRWAŁE. Zatem bądź świadomy, że to jest tylko dla tych, którzy wiedzą, że czeka ich praca i że sama inspiracja, którą przeżyjesz a będzie ona ogromna, wyniesie Cię wysoko i jeżeli chcesz utrzymać ten poziom motywacji, to cały czas musisz ćwiczyć to, czego się nauczysz, po to, żeby te rzeczy wchodziły Ci w krew.

Z całą pewnością nasza współpraca jest dla tych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą, są odpowiedzialni za swoje życie, poszukują najlepszych narzędzi z zakresu MOTYWACJI i skutecznego WYWIERANIA WPŁYWU NA SIEBIE, zarządzania swoimi emocjami, swoją własną komunikacją i którzy chcą się nauczyć takich rzeczy, dzięki którym staną się bardziej niezależni i będą zdecydowanie sobie w życiu lepiej radzili.

Jakich rezultatów mogę oczekiwać?

Każdy z nas marzy, żeby mieć super efekty, najlepiej bez wysiłku…

Jednak cudów nie ma – wiedza to jedno a wprowadzenie jej w życie to drugie. Samo się nigdy nic nie zrobi – Twoje efekty są uzależnione od Twojego zaangażowania i podejmowanych działań.

Cudów nie ma, ale jeśli będziesz pojawiał się na spotkaniach, uczył się i systematycznie oraz rzetelnie wykonywał zadania domowe to dołączysz do grupy osób prowadzonych przeze mnie „za rękę” krok po kroku do efektów, których oczekujesz. Otrzymasz ponad 9 lat mojego doświadczenia, dzięki któremu wiele osób zrealizowało to, o czym inni mogą tylko pomarzyć. Teraz masz okazję spróbować czegoś nowego, skutecznego i sprawdzonego.

Ile trwa współpraca?

Na realne i trwałe efekty, mogą liczyć Ci, którzy są przygotowani na co najmniej 6-12 miesięcy współpracy.

Rozwój osobowości i szlifowanie charakteru to nie krótkotrwały proces. Program jest precyzyjnie i szczegółowo przygotowany, jednak w trakcie tematyka jest w dużej mierze dopasowywana pod Twoje indywidualne potrzeby.

Nie da się szybko wprowadzić trwałych zmian do naszego życia. Jeśli chcesz mieć trwałe efekty potrzebujesz czasu, rozwój osobowości i szlifowanie charakteru potrzebuje czasu. Jeśli ktoś Ci obiecuje szybkich efektów – choć oczywiście jest to możliwe to z pewnością nie będą one trwałe.

Procesy – zmiany nawyków, zachowań, ćwiczenie specjalnych umiejętności (które nie były i nie są nauczane w szkołach) oraz zmiany mentalne (wprowadzane systematycznie, małymi krokami) zachodzące w naszych głowach opierają się o PRAKTYKĘ, zatem potrzebują czasu, by się utrwalić, nabrać dojrzałości i wejść Ci w krew.

Ile kosztują spotkania?

Skoro tak pięknie brzmi to pewnie kosztuje fortunę? Nie kosztuje na szczęście tyle ile kosztowało zdobycie tej wiedzy 9 lat temu, gdy zaczynałem. Wtedy to były „rodzynki” absolutnie słabo dostępne dla szerszego grona odbiorców, co zresztą widać po tych, którzy zaczynają wprowadzać zmiany do swojego życia (np. odchudzać się) i w którymś momencie się poddają. Tych, którym się udaje tego dokonać jest około 2-3%. Zatem są to informacje tylko dla wybrańców, którym udało się dotrzeć do tego typu wiedzy i byli wstanie zapłacić, bo eksperci zawsze się cenili. Więc na pewno nie kosztuje to ponad 100 000, bo tyle mniej więcej zapłaciłem, ale dzisiaj możesz skorzystać za zupełnie inne pieniądze – tylko dla ludzi, którzy chcą zainwestować w siebie ponieważ rozumieją, że zwróci się kilkukrotnie a umiejętności pozostają do końca życia.

Cena ustalana jest indywidualnie na bezpłatnym spotkaniu wstępnym, na którym określisz swoje potrzeby oraz będziesz mógł zadać dowolne nurtujące Cię pytanie i otrzymasz odpowiedź.

MAM DLA CIEBIE WYZWANIE

Jeśli wszystko, co do tej pory przeczytałeś, jest Ci bliskie… jeśli poruszyło Twoje serce i wyobraźnię… to znak, że wiesz — czas na zmiany. A skoro tak to warto zabrać się za nie właściwie – lepiej niż kiedykolwiek, będąc stosownie przygotowanym. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić i od czego zacząć — zadzwoń 664 704 073.

KONTAKT