DZIAŁASZ SKUTECZNIE

Krok po kroku realizujesz swoje plany i masz efekty.  Jesteś zdyscyplinowany i wytrwały, ponieważ pokonałeś słomiany zapał, złe nawyki i pozbyłeś się niechcianych, ograniczających Twój rozwój zachowań. Do końca doprowadzasz to, co zacząłeś. Skutecznie wprowadzasz pożądane zmiany, ponieważ zbudowałeś wspierające Cię nawyki skutecznego działania, oraz nawyk zwyciężania. Brniesz do przodu, pomimo napotykanych trudności.

DZIAŁASZ ODWAŻNIE

Panujesz nad emocjami, oraz tym, co Cię ogranicza i sabotuje plany. Rozwiązałeś konflikty wewnętrzne, które powodowały trudne emocje, dyskomfort i złe samopoczucie. Osiągnąłeś równowagę emocjonalną, spokój i panujesz nad stresem. Radzisz sobie z problemami i sytuacjami kryzysowymi. Pracujesz wydajniej, cieszysz się życiem, jesteś szczęśliwy i spełniony. Szybciej się uczysz i zapamiętujesz. Masz kontrolę nad życiem i jesteś efektywny.

DBASZ O ZDROWIE

Pozbyłeś się destrukcyjnych nałogów. Masz dobre samopoczucie, tryskasz optymizmem i masz masę energii do działania. Systematycznie ćwiczysz, dobrze śpisz i trzymasz się postanowień żywieniowych, ponieważ wiesz, że to jest kluczem do zdrowia ciała, oraz psychiki – co z kolei przekłada się na efektywność w każdej dziedzinie życia. Budzisz się wypoczęty i pełen zapału z entuzjazmem rozpoczynasz dzień. Wyglądasz zdrowo i atrakcyjnie. Masz powody do dumy.

BUDUJESZ WARTOŚCIOWE RELACJE

Jesteś lubiany – potrafisz budować atmosferę sprzyjającą harmonijnym relacjom. Świetnie się dogadujesz stale podnosząc jakość domowych relacji, jednocześnie tworząc produktywne relacje biznesowe. Umiejętnie rozwiązujesz konflikty, unikasz zbędnych kłótni a w przypadku różnicy zdań ze spokojem dążysz do porozumienia. Bliscy i znajomi, jak również koledzy w pracy i kontrahenci – świetnie się przy Tobie czują i wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć. Jesteś przykładem dla innych.

JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY

Pozytywnie patrzysz na świat. Przestałeś się zamartwiać i być ofiarą, której przypadkowo rzeczy „same się przytrafiają”. Działasz proaktywnie zamiast narzekać – szukasz sposobów a nie powodów. Masz wspierający sposób myślenia, który popycha do działania. Rozumiesz, że napotkane trudności służą do wyciągania wniosków i edukacji. Ambitnie dążysz do bycia lepszym i wiesz, że można wszystko osiągnąć tylko poprzez nieustający rozwój, zdobywanie wiedzy i umiejętności.

JESTEŚ ODPORNY PSYCHICZNIE

Wzmocniłeś swój charakter, osobowość i samoocenę. Poprawiłeś pewność siebie i masz zdrowe poczucie własnej wartości. Łatwo przychodzi Ci poznawanie ludzi, a rozmawiając z kimś obcym czujesz się swobodnie i komfortowo. Potrafisz twórczo i efektywnie działać pod presją i w stresie. Jesteś gotowy na nowe wyzwania biznesowe i osobiste. Znasz techniki poprawiania osobistej skuteczności i zaradności. Zyskałeś uznanie i przychylność innych.

ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ I POMYŚL – JAK BY TO BYŁO, GDYBY TE UMIEJĘTNOŚCI POZOSTAŁY Z TOBĄ NA ZAWSZE?

KONTAKT