Małgorzata Daniło-Gorlewicz

TRAFIA NIE TYLKO DO SERCA ALE I DO UMYSŁU

Polecam Przemka z całą odpowiedzialnością. Jest fachowcem w swojej dziedzinie i wie jak to się robi, żeby klient nabył nie tylko potrzebną wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne. Sama wiedza, bez zmotywowania do jej zastosowania jest nic nieznacząca. Niewielu jest trenerów, którzy potrafią trafić do serca, nie tylko do umysłu. I do nich właśnie należy Przemek.

Małgorzata Daniło-Gorlewicz

Przedsiębiorca

Katarzyna Kotarba

PRAWDZIWY PROFESJONALISTA

Spotkanie z Przemkiem pomogło mi odkryć prosty i skuteczny system realizacji celów i pragnień. Dzięki kreatywnym ćwiczeniom dowiedziałam się, czego tak naprawdę chcę, a realizacja postawionych celów zależy tylko ode mnie. Przemek to prawdziwy profesjonalista, potrafi w prosty sposób dotrzeć do uczestnika, przekazać mu swoją wiedzę a także zmotywować do działania. Mnie zmotywował, bardzo. 

Katarzyna Kotarba

Freelancer

Alicja Probierz

WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Przemek pokazał mi, że nasze trudności mogą stać się naszymi możliwościami, a to, kim jesteśmy i jakimi osobami chcemy być, zależy wyłącznie od nas samych. Dostałam mega kopa do działania. Właściwa osoba na właściwym miejscu z dużą wiedzą różnych dziedzin plus umiejętności – zabrałam ze sobą praktyczne narzędzie stosowanie których daje mi wymierne efekty i korzyści. Gorąco polecam !!!!!!!! 

Alicja Probierz

Koordynator ds. projektów

 

Alicja Kliś

DROGA, KTÓREJ KAŻDY POWINIEN DOŚWIADCZYĆ

Myślę, że to coś więcej niż tylko spotkanie, to droga życia…, której każdy człowiek powinien doświadczyć, aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i dowiedzieć się jak odnosić swoje wymarzone sukcesy. Cieszę się, że zdecydowałam się na spotkanie z Przemysławem. Dzięki niemu zamieniłam teorię w praktykę, a to chyba najważniejsze. Z niecierpliwością czekam na więcej! Dziękuje za pozytywne naładowanie akumulatorów i motywację do dalszego rozwoju! 

Alicja Kliś

Fizjoterapeutka

Sara Machna

SPOTKANIE NA NAPRAWDĘ WYSOKIM POZIOMIE

To co otrzymałam, to naprawdę wysoki poziom. Dużo konkretnej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Każdy, kto chce poznać bardziej samego siebie i rozwijać się na wielu płaszczyznach powinien spotkać się z Przemkiem. Wiele ciekawych i co najważniejsze praktycznych rozwiązań w super przyjemnej atmosferze. Dziękuję bardzo i do następnego razu! 

Sara Machna

Księgowa

Jakub Snochowski

CZŁOWIEK OGARNIĘTY PASJĄ CZYNIENIA DOBRZE

Przemysław Podgórski to człowiek ogarnięty autentyczną, głęboką pasją czynienia dobrze, który kocha swoją pracę i kocha ludzi, dla których pracuje. Potrafi w atrakcyjny sposób zainspirować i zmotywować nawet najbardziej opornych słuchaczy. Spotkania z nim są zawsze pełne dobrej zabawy i pozytywnej energii, ale również ciekawych, konkretnych rozwiązań, co przekłada się na rzeczywiste efekty. Polecam. 

Jakub Snochowski

Dyrektor ds. rozwoju

KONTAKT